O blogu

WomanStory to miejsce stworzone z myślą o kobietach.

 

Kim jestem?

Jestem przede wszystkim żoną mojego męża i mamą małej Zuzi, a zawodowo pracuję jako położna. Dodatkowo jako instruktor uczę narzeczonych Naturalnego Planowania Rodziny i od czasu do czasu wygłaszam konferencje na temat ciąży i NPR.

 

Co znajdziesz na blogu?

Tematyka bloga zmienia się razem ze mną. Zaczęło się od instruktaży NPR, później pisałam więcej merytorycznych, położniczych artykułów, napakowanych wiedzą. Teraz skupiam się na przekazywaniu własnych, macierzyńskich doświadczeń, a czasami po prostu dzielę się tym co mi leży na sercu. Moja działalność w sieci opiera się głównie na byciu mamą i położną.

 

Daj coś z siebie!

Pisanie i publikowanie ciekawych treści daje mi dużo satysfakcji, ale czym byłby blog bez czytelników? Informacje zwrotne, komentarze, wiadomości od  Was to coś co najbardziej napędza mnie do działania! Nie bądź bierna, daj coś  z siebie. 🙂

 

Bądźmy w kontakcie

Uzupełnieniem bloga jest głównie Instagram, znajdziesz tam więcej ciekawych zdjęć, inspiracji i relacji z codziennego życia. Natomiast obserwując fanpage na Facebook-u zawsze dowiesz się pierwsza o nowym artykule.

 

Mam nadzieję, że zobaczymy się na blogu!
Serdecznie pozdrawiam,
Kasia