O blogu

Hej! Nazywam się Kasia Zalewska, witaj na moim blogu!
To miejsce, w którym dzielę się położniczą wiedzą, pasją i moją własną drogą do zdrowszego życia. Wierzę, że przy odrobinie chęci każdy może żyć w zgodzie z naturą i własnym ciałem. Sama cały czas odkrywam ten kobiecy świat, mam nadzieję, że się do mnie przyłączysz!

 

Kim jestem?

Jestem przede wszystkim żoną mojego męża, a zawodowo pracuję jako położna. Dodatkowo jako instruktor uczę narzeczonych Naturalnego Planowania Rodziny i od czasu do czasu wygłaszam konferencje na temat ciąży i NPR.

 

Co znajdziesz na blogu?

  • Tematy związane z Naturalnym Planowaniem Rodziny. Znajdziesz tu nie tylko ogólne informacje, ale i dokładne instrukcje jak zacząć obserwować cykle miesiączkowe.
  • Praktyczne porady z zakresu położnictwa i ginekologii.
  • Garść inspiracji dotyczących zdrowego stylu życia. Wiem jak trudne jest wprowadzenie trwałych zmian, mam nadzieję, że moje artykuły będą dla Ciebie wsparciem!

Tematyka bloga zmienia się razem ze mną. Nie znajdziesz tu rozbudowanych, eksperckich artykułów w jednej dziedzinie. To co jest wartością na WomanStory to szczerość i naturalność, jestem bardzo słaba w lukrowaniu rzeczywistości, mam nadzieję, że potraktujesz to jako atut!

 

Daj coś z siebie!

Pisanie i publikowanie ciekawych treści daje mi dużo satysfakcji, ale czym byłby blog bez czytelników? Informacje zwrotne, komentarze, wiadomości od  Was to coś co najbardziej napędza mnie do działania! Nie bądź bierna, daj coś  z siebie. 🙂

 

Bądźmy w kontakcie

Uzupełnieniem bloga jest głównie Instagram, znajdziesz tam więcej ciekawych zdjęć, inspiracji i relacji z codziennego życia. Natomiast obserwując fanpage na Facebook-u zawsze dowiesz się pierwsza o nowym artykule. Niedawno ruszył też mój newsletter!

 

Mam nadzieję, że zobaczymy się na blogu!
Serdecznie pozdrawiam,
Kasia