Mam dla Ciebie coś specjalnego! Darmowy ebook – 9 kroków do zdrowszego odżywiania

Od dłuższego czasu mówisz sobie, że musisz lepiej się odżywiać, ale nic z tego nie wychodzi? Mam dla Ciebie coś specjalnego! Napisałam ebook o tym jak zacząć zdrowe odżywianie i co zrobić, żeby zmiany zostały z Tobą na dłużej. Zanim go pobierzesz pozwól, że opowiem Ci moją historię.

 

Jako dziecko odżywiałam się jak 90% z Was. Chleb z masłem i szynką, płatki na mleku i schabowy z ziemniakami (oczywiście bez surówki, bo warzywa były fuj), tak mniej więcej wyglądała moja dieta. W liceum było chyba najgorzej, często jadłam fastfood-y, słodkie bułki, batony itp. Generalnie w ogóle nie zwracałam uwagi na to co jem, miało być tanio i szybko.

Później przyszedł czas na studia. Studiowałam położnictwo, oprócz stricte zawodowych treści mieliśmy zajęcia z ogólnie pojętej promocji zdrowia, dietetyki itd. Docierało do mnie coraz więcej informacji o tym jak dieta jest ważna dla funkcjonowania organizmu i ogólnego samopoczucia. Poza tym mieszkałam z siostrą, która trochę eksperymentowała ze zdrowymi potrawami. Mając coraz większą świadomość zaczęłam mieć wyrzuty sumienia, że nie dbam o siebie i wtedy zaczęłam sobie mówić: ,,muszę się zdrowo odżywiać”. Zaliczyłam kilka zrywów, które miały oczywiście spowodować trwałe zmiany, niestety zawsze brakowało determinacji i pomysłów, dlatego szybko wracałam do dobrze mi znanych potraw.

I tak to trwało do momentu kiedy zaczęłam pracować w środowisku osób w wieku 50+. Codziennie słyszałam z ich strony narzekanie na różnego rodzaju dolegliwości. Okazało się, że to ich narzekanie było dla mnie największą motywacją. Uznałam, że chcę zachować zdrowie najdłużej jak się da, pisałam o tym tutaj. Miałam silną motywację do zmian i co ciekawe ta motywacja jest nadal aktualna. Jak mi się nie chce przypominam sobie te moje koleżanki z pracy i to naprawdę działa.

Wiedziałam, że sama motywacja to jedynie połowa sukcesu, żeby zmiany były trwałe potrzebne jest jeszcze dobre przygotowanie i konkretny plan. Jak postanowiłam tak zrobiłam i wreszcie przestałam mówić, że muszę się zdrowo odżywiać. Po prostu zaczęłam się zdrowiej odżywiać.

Zaczęłam się zastanawiać co takiego sprawiło, że tym razem naprawdę udało mi się wprowadzić trwałe zmiany. Spisałam cały proces, który przeszłam i tak oto powstał mój ebook!

 

O czym jest mój ebook?

Ebook ,,9 kroków do zdrowszego odżywiania” przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces wprowadzania zmian w odżywianiu, tak jak ja to zrobiłam niecały rok temu. To nie jest żadna naukowo opracowana metoda, dzielę się z Wami tym co u mnie zadziałało. Napisałam ebook tak, żeby nikomu nic nie narzucać. Nie mam pojęcia jakie zmiany Wy chcecie wprowadzić i treści, które znajdziecie możecie dostosować do siebie i do swoich własnych celów.

 

Na zmiany potrzeba czasu

Wprowadziłam do tej pory wiele zmian i odżywiam się dużo lepiej, jednak moja dieta nadal odbiega od ideału (mojego osobistego ideału). Ty też nie zakładaj, że po przeczytaniu tego ebooka wszystko się zmieni jak za dotknięciem magicznej różczki. Po pierwsze potrzebne jest Twoje zaangażowanie, po drugie czas. Dążenie do zdrowego stylu życia to proces, który musi trwać. Chodzi o zmianę utrwalanych przez lata nawyków, nie da się tego zrobić z dnia na dzień. Ebook ma Ci pomóc dobrze i konkretnie zacząć i nie odkładać zmian w nieskończoność.

 

No dobrze, skoro już wszystko jasne:

Pobierz swój darmowy ebook ,,9 kroków do zdrowszego odżywiania”! 

 

Jestem bardzo, bardzo ciekawa czy to co stworzyłam Wam się spodoba. Jeśli postanowicie skorzystać ze wskazówek, które znajdziecie w ebooku koniecznie mi napiszcie!

Trzymam kciuki za wszystkich, którzy ,,muszą się zdrowo odżywiać”, mam nadzieję, że mój ebook Wam w tym pomoże. 🙂

 

 

6 komentarzy

  1. Już nie mogę się doczekać, aż przeczytam e-booka! 🙂 Myślę że zdrowe odżywianie to mega ważny temat, u mnie to przychodzi jakoś naturalnie – jem zdrowo to dobrze się czuję, więc wybór jest prosty 🙂
    Z resztą wydaje mi się że często organizm sam się dopomina o jakieś składniki których potrzebuje.

    Zuza
  2. Podziwiam że udało Ci się zmienić styl życia. I cały czas się tego trzymasz. Najważniejsze to chyba żeby nie powtarzać sobie ze to jest zdrowe i tak trzeba, ale żeby zwyczajnie mieć nawyk i zdrowy styl życia był twoim normalnym stylem życia 😉

    Mm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *